MECI
16.09.19 | 1-a rundă de calif. | Leonid Sheyngezikht | Yerassyl Murat | 6-3, 6-3 | M15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Leonid Sheyngezikht | Yerassyl Murat | |
Prima administrare % | 37/55 (67%) | 40/58 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/37 (84%) | 23/40 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/18 (17%) | 5/18 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/58 (52%) | 21/55 (38%) |
Total puncte câştigate | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Greșeli duble | 7 | 4 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Yerassyl Murat | |
0-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-0 | |
2-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Yerassyl Murat | |
Leonid Sheyngezikht | 5-3 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yerassyl Murat | |
0-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Yerassyl Murat | |
6-3 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kazahstan
16.12.01, 22 Vârsta
16.12.01, 22 Vârsta
Leonid Sheyngezikht vs. Yerassyl Murat - meciuri reciproce
16.09.19 | 1-a rundă de calif. | Leonid Sheyngezikht | Yerassyl Murat | 6-3, 6-3 | detaliu meci | M15 Shymkent | Zgura |
Leonid Sheyngezikht form & Yerassyl Murat form
Leonid Sheyngezikht - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kigali 2 - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Kigali 1 - Zgura | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci |
Yerassyl Murat - ultimele meciuri
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | detaliu meci | |
M25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 1-a rundă | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Nur - Indoor Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Nur - Indoor Hard | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Almaty - Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Ust - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Kazakhstan F6 - Zgura | ||||
09.09.18 Calificare | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
16.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
24.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
10.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | detaliu meci |