MECI
27.06.20 | 1-a rundă | Liam Draxl | Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 7-5 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Liam Draxl | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
5-5 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Liam Draxl | 5-6 | |
0-0, 30-0 | ||
(0) | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-3, 6-4 | ||
Liam Draxl | (1) | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-3, 6-4 | ||
(3) | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-3, 6-4 | ||
(4) | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-3, 6-4 | ||
Liam Draxl | (5) | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-3, 6-4 | ||
Liam Draxl | (6) | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
2-1 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 0-30 | ||
Liam Draxl | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
4-2 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 15-15 | ||
Liam Draxl | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0 | ||
Liam Draxl | 4-4 | |
5-4 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Liam Draxl | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
05.05.00, 23 Vârsta
05.05.00, 23 Vârsta
Liam Draxl vs. Tommaso Carnevale-Miino - meciuri reciproce
27.06.20 | 1-a rundă | Liam Draxl | Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 7-5 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Liam Draxl form & Tommaso Carnevale-Miino form
Liam Draxl - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 7-61, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-77, 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-65, 0-6, 7-64 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 2-5, - Liam Draxl - retragere | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 7-64, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Steven Diez | 6-4, 6-77, 6-1 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Andres Martin | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Inaki Montes-De La Torre | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Luke Saville | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Justin Boulais | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Enzo Wallart | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Ian Kotzen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Christophe Clement | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Dan Martin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Ithaca - Indoor Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Radu Mihai Papoe | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Tommaso Carnevale-Miino - ultimele meciuri
M15 Sunrise - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Rochester - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Laval - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | detaliu meci |