MECI
16.09.16 | Sfert de finală | Lorenzo Giustino | Davide Galoppini | 6-1, 6-2 | Serbia F7 | Zgura |
STATISTICI MECI
Lorenzo Giustino | Davide Galoppini | |
Prima administrare % | 35/53 (66%) | 21/37 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/35 (74%) | 11/21 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/18 (56%) | 6/16 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/37 (54%) | 17/53 (32%) |
Total puncte câştigate | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lorenzo Giustino vs. Davide Galoppini - meciuri reciproce
16.09.16 | Sfert de finală | Lorenzo Giustino | Davide Galoppini | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Serbia F7 | Zgura |
Lorenzo Giustino form & Davide Galoppini form
Lorenzo Giustino - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Davide Galoppini - ultimele meciuri
M15 Bad - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Padova - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Frascati - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Rome Challenger - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detaliu meci |