MECI
28.03.21 | 1-a rundă de calif. | Luca Potenza | Tim Riedel | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
29.03.01, 23 Vârsta
29.03.01, 23 Vârsta
Luca Potenza vs. Tim Riedel - meciuri reciproce
28.03.21 | 1-a rundă de calif. | Luca Potenza | Tim Riedel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Luca Potenza form & Tim Riedel form
Luca Potenza - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finală | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 Sfert de finală | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Forli - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - retragere | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Todi Challenger - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Tim Riedel - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. John Sperle | 7-5, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Olivier Rojas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Natan D'Hulst | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Julien Penzlin | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-1, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Borza | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.20 Calificare | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
05.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-74, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Norbert Tadyszak | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Kalman L. Boyd | 7-5, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Vadim Kontseba | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Herve Antchandie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Bastien Presuhn | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.10.19 Calificare | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mats Hermans | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Gregor Schwab | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci |