MECI
15.03.21 | 2-a rundă de calif. | Luca Tomasetto | Dax Donders | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
14.07.00, 23 Vârsta
18595 $
14.07.00, 23 Vârsta
18595 $
Luca Tomasetto vs. Dax Donders - meciuri reciproce
22.03.21 | 2-a rundă de calif. | Luca Tomasetto | Dax Donders | 6-4, 5-7, 11-9 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
15.03.21 | 2-a rundă de calif. | Luca Tomasetto | Dax Donders | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Luca Tomasetto form & Dax Donders form
Luca Tomasetto - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alessandro Coccioli | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yile Li | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Oscar Galimardanov | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Karim Ibrahim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Egor Agafonov | 6-2, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
29.07.23 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 0-6, - Luca Tomasetto - retragere | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Samuele Pieri | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Padova - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Cattolica - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Sebastian Gima | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-63, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.23 Sfert de finală | vs. Arthur Gea | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Samuele Pieri | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Andrea Gola | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Dax Donders - ultimele meciuri
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detaliu meci |