MECI
24.08.21 | Calificare | Lukas Hellum Lilleengen | Antonin Stepanek | 0-6, 6-4, 10-3 | M15 Bratislava | Zgura |
STATISTICI MECI
Norvegia
15.11.00, 23 Vârsta
15.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
15.04.99, 24 Vârsta
15.04.99, 24 Vârsta
Lukas Hellum Lilleengen vs. Antonin Stepanek - meciuri reciproce
24.08.21 | Calificare | Lukas Hellum Lilleengen | Antonin Stepanek | 0-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | M15 Bratislava | Zgura |
Lukas Hellum Lilleengen form & Antonin Stepanek form
Lukas Hellum Lilleengen - ultimele meciuri
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
20.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.23 Calificare | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci |
Antonin Stepanek - ultimele meciuri
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Ricany - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.08.21 Calificare | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Gdynia - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Most - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
18.05.21 Calificare | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Jablonec - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.05.19 Calificare | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.18 Calificare | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detaliu meci |