MECI
29.07.19 | Calificare | Lukas Hellum Lilleengen | Filip Kolasinski | 6-4, 6-4 | M15 Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
Norvegia
15.11.00, 23 Vârsta
15.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
04.12.00, 23 Vârsta
04.12.00, 23 Vârsta
Lukas Hellum Lilleengen vs. Filip Kolasinski - meciuri reciproce
29.07.19 | Calificare | Lukas Hellum Lilleengen | Filip Kolasinski | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Telavi | Zgura |
Lukas Hellum Lilleengen form & Filip Kolasinski form
Lukas Hellum Lilleengen - ultimele meciuri
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
20.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.23 Calificare | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci |
Filip Kolasinski - ultimele meciuri
M25 Poznan - Zgura | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Piotr Matuszewski | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-66, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Lodz - Zgura | ||||
19.08.21 a 2-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.08.21 1-a rundă | vs. Filip Peliwo | 5-4, Filip Peliwo - retragere | detaliu meci | |
M15 Gdynia - Zgura | ||||
10.08.21 Calificare | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Gianni Ross | 6-70, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
M25 Grodzisk - Zgura | ||||
03.08.21 1-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
27.08.20 a 2-a rundă | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.20 Calificare | vs. Nikolas Lahky | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Zdenek Derkas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
15.08.20 1-a rundă | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Michal Dembek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.20 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Karol Drzewiecki | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 7-6, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Jan Zielinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.20 1-a rundă | vs. Piotr Galus | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.20 1-a rundă | vs. Wojciech Marek | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
11.06.20 1-a rundă | vs. Jan Galka | 4-6, - Filip Kolasinski - retragere | detaliu meci | |
10.06.20 1-a rundă | vs. Yann Wojcik | 0-1, - Filip Kolasinski - retragere | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Facundo Arguello | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Piotr Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 7-5, 12-10 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Borys Zgola | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-0 | detaliu meci |