MECI
25.06.20 | 1-a rundă | Lukas Rosol | Ondrej Styler | 3-6, 6-3, 10-8 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
1-1 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ondrej Styler | |
0-0 | ||
Lukas Rosol | 2-3 | |
2-4 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Lukas Rosol | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-5 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
Lukas Rosol | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ondrej Styler | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 1-0 | |
3-0 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 4-2 | |
5-2 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 6-2 | |
8-3 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 8-4 | |
9-5 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 9-6 | |
9-7 | Ondrej Styler | |
10-8 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
01.06.00, 23 Vârsta
01.06.00, 23 Vârsta
Lukas Rosol vs. Ondrej Styler - meciuri reciproce
25.06.20 | 1-a rundă | Lukas Rosol | Ondrej Styler | 3-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Lukas Rosol form & Ondrej Styler form
Lukas Rosol - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - retragere | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.07.23 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.23 1-a rundă | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Munich - Zgura | ||||
15.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Sfert de finală | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Rovereto Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.23 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detaliu meci |
Ondrej Styler - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
27.07.20 1-a rundă | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - retragere | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
03.07.20 1-a rundă | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - retragere | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.06.20 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
25.06.20 1-a rundă | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
19.06.20 1-a rundă | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Ann Arbor - Indoor Hard | ||||
06.01.20 1-a rundă | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Marburg - Zgura | ||||
08.07.19 Calificare | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.19 Calificare | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
10.06.19 Calificare | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Karlsruhe - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.05.19 Calificare | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Prague - Zgura | ||||
14.05.19 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detaliu meci |