MECI
04.10.21 | 2-a rundă de calif. | Maik Steiner | Arthur Weber | 6-4, 6-3 | M15 Platja | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maik Steiner vs. Arthur Weber - meciuri reciproce
04.10.21 | 2-a rundă de calif. | Maik Steiner | Arthur Weber | 6-4, 6-3 | detaliu meci | M15 Platja | Zgura |
Maik Steiner form & Arthur Weber form
Maik Steiner - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
21.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Arthur Weber - ultimele meciuri
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - retragere | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.01.24 Calificare | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Calificare | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finală | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Semifinală | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 Sfert de finală | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci |