MECI
28.09.19 | Sfert de finală | Marco Bortolotti | Gabriel Donev | 6-4, 4-1, - retragere | M15 Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Marco Bortolotti | Gabriel Donev | |
Prima administrare % | 25/37 (68%) | 35/50 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/25 (68%) | 16/35 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/12 (75%) | 8/15 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/50 (52%) | 11/37 (30%) |
Total puncte câştigate | 52/87 (60%) | 35/87 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Gabriel Donev | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Marco Bortolotti | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0 | ||
Marco Bortolotti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Gabriel Donev | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marco Bortolotti | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Bortolotti | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Gabriel Donev | |
0-0 | ||
Marco Bortolotti | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gabriel Donev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marco Bortolotti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Bortolotti | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Bortolotti | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marco Bortolotti vs. Gabriel Donev - meciuri reciproce
28.09.19 | Sfert de finală | Marco Bortolotti | Gabriel Donev | 6-4, 4-1, Gabriel Donev - retragere | detaliu meci | M15 Chornomorsk | Zgura |
Marco Bortolotti form & Gabriel Donev form
Marco Bortolotti - ultimele meciuri
Oeiras 2 - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Forli 1 - Indoor Hard | ||||
02.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Barletta Challenger - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
05.08.21 Sfert de finală | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.21 a 2-a rundă | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.08.21 1-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Biella 7 - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
11.05.21 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
23.03.21 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.21 Calificare | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
16.03.21 1-a rundă | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.21 a 2-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.01.21 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
28.11.20 Semifinală | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.20 Sfert de finală | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.20 a 2-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.20 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villena - Zgura | ||||
17.11.20 1-a rundă | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
12.11.20 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.20 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Indoor Hard | ||||
31.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Gabriel Donev - ultimele meciuri
M15 Kish - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
16.01.24 Calificare | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 Sfert de finală | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.05.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detaliu meci |