MECI
15.08.22 | Calificare | Marko Topo | Beibit Zhukayev | 6-73, 6-4, 6-1 | Grodzisk Mazowiecki | Hard |
STATISTICI MECI
Marko Topo | Beibit Zhukayev | |
Prima administrare % | 55/94 (59%) | 55/91 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/55 (75%) | 42/55 (76%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 26/39 (67%) | 13/36 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/91 (40%) | 27/94 (29%) |
Total puncte câştigate | 103/185 (56%) | 82/185 (44%) |
Greșeli duble | 4 | 6 |
ași | 10 | 12 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Marko Topo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marko Topo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marko Topo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marko Topo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marko Topo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marko Topo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marko Topo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Marko Topo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Marko Topo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marko Topo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marko Topo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marko Topo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Marko Topo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marko Topo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marko Topo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marko Topo | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Beibit Zhukayev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marko Topo vs. Beibit Zhukayev - meciuri reciproce
15.08.22 | Calificare | Marko Topo | Beibit Zhukayev | 6-73, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Grodzisk Mazowiecki | Hard |
Marko Topo form & Beibit Zhukayev form
Marko Topo - ultimele meciuri
Munich - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
10.04.24 a 2-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
08.04.24 Calificare | vs. Oleksii Krutykh | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jerko Brkic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
01.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Tarragona - Zgura | ||||
31.03.24 Finală | vs. Ignacio Buse | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
30.03.24 Semifinală | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.03.24 Sfert de finală | vs. Martin Krumich | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Kyle Edmund | 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 3-6, 6-710 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Matej Dodig | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Oscar Otte | 7-62, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kacper Zuk | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.23 1-a rundă | vs. Nikola Basic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.23 1-a rundă | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Kimmer Coppejans | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Beibit Zhukayev - ultimele meciuri
Acapulco Challenger - Hard | ||||
17.04.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Adam Walton | 6-73, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Christian Langmo | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
Mexico City - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | detaliu meci |