MECI
16.05.21 | 1-a rundă de calif. | Martin Krumich | Martin Benes | 6-4, 6-0 | M25 Jablonec | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
07.02.04, 20 Vârsta
07.02.04, 20 Vârsta
Martin Krumich vs. Martin Benes - meciuri reciproce
16.05.21 | 1-a rundă de calif. | Martin Krumich | Martin Benes | 6-4, 6-0 | detaliu meci | M25 Jablonec | Zgura |
Martin Krumich form & Martin Benes form
Martin Krumich - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Rafael Jodar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yanaki Milev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Anthony Genov | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Sanchez Quilez | - | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
22.10.23 Finală | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-1, Viacheslav Bielinskyi - retragere | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
15.10.23 Finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-74, 7-64 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Eric Vanshelboim | Eric Vanshelboim - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandro Kopp | 4-0, Sandro Kopp - retragere | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Louis Wessels | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Martin Benes - ultimele meciuri
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Vitek Horak | 4-6, 7-65, 8-10 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luca Hesselmann | 7-610, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Henrik Bladelius | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Matej Rudolf | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Bretislav Lukas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julien De Cuyper | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Artiom Dorofeev | 6-2, 4-1, Artiom Dorofeev - retragere | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
27.07.23 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Jakub Novak (2003) | 2-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Filip Apltauer | 5-7, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Benedikt Henning | 7-63, 5-7, 14-12 | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
04.07.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Joel Link | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lewie Lane | 6-4, 1-6, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Renan Perdigao | 6-2, 6-3 | detaliu meci |