MECI
05.05.22 | a 2-a rundă | Mate Valkusz | Zdenek Kolar | 7-64, 6-3 | Mauthausen Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Mate Valkusz | Zdenek Kolar | |
Prima administrare % | 30/61 (49%) | 48/84 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/30 (73%) | 30/48 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/31 (48%) | 12/36 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 5/16 (31%) | 3/3 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/84 (50%) | 24/61 (39%) |
Total puncte câştigate | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Zdenek Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Zdenek Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mate Valkusz vs. Zdenek Kolar - meciuri reciproce
30.04.23 | Finală | Zdenek Kolar | Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Ostrava Challenger | Zgura |
05.05.22 | a 2-a rundă | Mate Valkusz | Zdenek Kolar | 7-64, 6-3 | detaliu meci | Mauthausen Challenger | Zgura |
17.08.18 | Sfert de finală | Mate Valkusz | Zdenek Kolar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Cordenons Challenger | Zgura |
05.05.16 | Sfert de finală | Zdenek Kolar | Mate Valkusz | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Hungary F3 | Zgura |
Mate Valkusz form & Zdenek Kolar form
Mate Valkusz - ultimele meciuri
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 Calificare | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - retragere | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Zdenek Kolar - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Calificare | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detaliu meci |