MECI
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Matheus Pucinelli De Almeida | Marc Guardeno | 6-0, 6-1 | M25 Vale | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
07.09.00, 23 Vârsta
07.09.00, 23 Vârsta
Matheus Pucinelli De Almeida vs. Marc Guardeno - meciuri reciproce
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Matheus Pucinelli De Almeida | Marc Guardeno | 6-0, 6-1 | detaliu meci | M25 Vale | Hard |
Matheus Pucinelli De Almeida form & Marc Guardeno form
Matheus Pucinelli De Almeida - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Orlando Luz | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
18.02.24 Calificare | vs. Corentin Moutet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Federico Coria | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Renzo Olivo | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Andres Andrade | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 2-6 | detaliu meci |
Marc Guardeno - ultimele meciuri
M15 La - Zgura | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Quinta - Hard | ||||
02.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Ivanov | 7-5, 6-73, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kravchenko | 2-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Lambermont - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Nicolas Demeroutis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Louis Cabay | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Koksijde - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Felipe Derdoy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Cheraag Bajwa | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Portugal F17 - Hard | ||||
17.09.18 Calificare | vs. Fabio Coelho | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Marcelo Moraes | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Germany F11 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Osni Nery Junior | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Sprenger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Spain F15 - Hard | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Kento Yamada | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Spain F7 - Zgura | ||||
17.03.18 | vs. Xavier Vicent Navarro | 7-62, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Italy F2 - Zgura | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Curci | 7-64, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Spain F8 - Zgura | ||||
20.03.17 | vs. Marco Di Prima | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Spain F32 - Zgura | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Alaix | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Spain F12 - Zgura | ||||
02.05.16 | vs. Quim Sorni Chavarria | 0-6, 0-6 | detaliu meci |