MECI
10.02.20 | 2-a rundă de calif. | Matteo Lugari | Matvey Khomentovskiy | 7-615, 1-6, 10-6 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTICI MECI
Italia
22.12.00, 23 Vârsta
22.12.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Matteo Lugari vs. Matvey Khomentovskiy - meciuri reciproce
10.02.20 | 2-a rundă de calif. | Matteo Lugari | Matvey Khomentovskiy | 7-615, 1-6, 10-6 | detaliu meci | M15 Heraklion | Hard |
Matteo Lugari form & Matvey Khomentovskiy form
Matteo Lugari - ultimele meciuri
M15 Bergamo - Zgura | ||||
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Marius Ruzgas | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Stepanic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Marco Furlanetto | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Matvey Khomentovskiy | 7-615, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Italy F7 - Zgura | ||||
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Geronimo Espin Busleiman | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Jake Hersey | Jake Hersey - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Italy F6 - Zgura | ||||
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci |
Matvey Khomentovskiy - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.02.20 Sfert de finală | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
14.09.19 Semifinală | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detaliu meci |