MECI
23.09.19 | 1-a rundă de calif. | Maxence Broville | Oriol Fillat Gimenez | 6-1, 7-68 | M15 Melilla | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
13.03.02, 22 Vârsta
13.03.02, 22 Vârsta
Maxence Broville vs. Oriol Fillat Gimenez - meciuri reciproce
23.09.19 | 1-a rundă de calif. | Maxence Broville | Oriol Fillat Gimenez | 6-1, 7-68 | detaliu meci | M15 Melilla | Zgura |
Maxence Broville form & Oriol Fillat Gimenez form
Maxence Broville - ultimele meciuri
M15 Tehran - Zgura | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tehran - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - retragere | detaliu meci | |
M25 Carnac - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
30.04.23 Finală | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
29.04.23 Semifinală | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - retragere | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
17.03.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - retragere | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
M25 Torello - Hard | ||||
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Roger Ordeig | - | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
06.02.23 Calificare | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bressuire - Indoor Hard | ||||
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Oriol Fillat Gimenez - ultimele meciuri
M25 Mataro - Zgura | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vic - Zgura | ||||
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Sabadell - Zgura | ||||
01.10.19 Calificare | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
Spain F29 - Zgura | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Spain F25 - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Spain F12 - Zgura | ||||
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Spain F7 - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detaliu meci |