MECI
21.05.19 | Calificare | Michal Konecny | Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-2 | M25+H Jablonec | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turkmenistan
08.01.97, 27 Vârsta
11350 $
08.01.97, 27 Vârsta
11350 $
Michal Konecny vs. Isa Mammetgulyyev - meciuri reciproce
21.05.19 | Calificare | Michal Konecny | Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | M25+H Jablonec | Zgura |
Michal Konecny form & Isa Mammetgulyyev form
Michal Konecny - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci |
Isa Mammetgulyyev - ultimele meciuri
M15 Cairo - Zgura | ||||
07.09.21 Calificare | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - retragere | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detaliu meci | |
M25 Gyor - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Baja - Zgura | ||||
15.08.19 1-a rundă | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Wels - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.07.19 Calificare | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - retragere | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Telfs - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Balatonalmadi - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Jablonec - Zgura | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Zgura | ||||
13.05.19 Calificare | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detaliu meci |