MECI
31.10.19 | a 2-a rundă | Michal Konecny | Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | M15 Opava | Carpet |
STATISTICI MECI
Michal Konecny | Lucas Catarina | |
Prima administrare % | 32/46 (70%) | 28/55 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/32 (88%) | 20/28 (71%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/14 (64%) | 10/27 (37%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/55 (45%) | 9/46 (20%) |
Total puncte câştigate | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Michal Konecny | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Michal Konecny | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Lucas Catarina | |
0-0 | ||
Michal Konecny | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michal Konecny | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Michal Konecny | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Michal Konecny | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michal Konecny | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michal Konecny | 6-2 | |
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Michal Konecny vs. Lucas Catarina - meciuri reciproce
28.04.21 | 1-a rundă | Lucas Catarina | Michal Konecny | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
31.10.19 | a 2-a rundă | Michal Konecny | Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Opava | Carpet |
19.02.19 | 1-a rundă | Lucas Catarina | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M25 Aktobe | Indoor Hard |
Michal Konecny form & Lucas Catarina form
Michal Konecny - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci |
Lucas Catarina - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - retragere | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Iarbă | ||||
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Rosario - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
08.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.23 Semifinală | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.23 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finală | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.23 Semifinală | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Creteil - Indoor Hard | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detaliu meci |