MECI
17.09.20 | 1-a rundă | Milan Drinic | Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 2-1 | |
3-1 | Daniil Savelev | |
Milan Drinic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Milan Drinic | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 4-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
28.12.00, 23 Vârsta
28.12.00, 23 Vârsta
Milan Drinic vs. Daniil Savelev - meciuri reciproce
17.09.20 | 1-a rundă | Milan Drinic | Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Milan Drinic form & Daniil Savelev form
Milan Drinic - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detaliu meci | |
31.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
02.06.23 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - retragere | detaliu meci |
Daniil Savelev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | detaliu meci |