MECI
12.07.22 | Calificare | Milan Welte | Leopold Zima | 6-0, 6-2 | M25+H Kassel | Zgura |
STATISTICI MECI
Milan Welte | Leopold Zima | |
Prima administrare % | 31/42 (74%) | 21/44 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/31 (74%) | 10/21 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/11 (36%) | 4/23 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/44 (68%) | 15/42 (36%) |
Total puncte câştigate | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Milan Welte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Milan Welte | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Milan Welte | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Milan Welte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Welte | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Milan Welte | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Milan Welte | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Milan Welte vs. Leopold Zima - meciuri reciproce
12.07.22 | Calificare | Milan Welte | Leopold Zima | 6-0, 6-2 | detaliu meci | M25+H Kassel | Zgura |
26.10.20 | Calificare | Leopold Zima | Milan Welte | 7-62, 6-4 | detaliu meci | M15 Sarreguemines | Carpet |
Milan Welte form & Leopold Zima form
Milan Welte - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Villers - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.08.23 1-a rundă | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Leopold Zima - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detaliu meci |