MECI
01.08.16 | 2-a rundă de calif. | Mitchell William Robins | Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | Georgia F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Australia
13.07.96, 27 Vârsta
13.07.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Mitchell William Robins vs. Zura Tkemaladze - meciuri reciproce
01.08.16 | 2-a rundă de calif. | Mitchell William Robins | Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Georgia F2 | Zgura |
Mitchell William Robins form & Zura Tkemaladze form
Mitchell William Robins - ultimele meciuri
Australia F10 - Hard | ||||
15.11.16 1-a rundă | vs. Maciej Smola | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.16 Calificare | vs. Dimitri Vidin | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Patrick Rynsaardt | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Australia F9 - Hard | ||||
07.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Adam O'Shannessy | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Australia F8 - Hard | ||||
11.10.16 1-a rundă | vs. Nathan Pasha | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
Australia F7 - Hard | ||||
03.10.16 1-a rundă | vs. Maverick Banes | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 7-5, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Jeremy Taylor | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Australia F6 - Hard | ||||
26.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Lachlan Mcphee | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.16 Calificare | vs. Louis Clark | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Finland F3 - Zgura | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Joonas Salonen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Georgia F3 - Zgura | ||||
08.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Lynch | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
01.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.16 Calificare | vs. Antoine Walch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
25.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Jocelyn Devilliers | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
China F13 - Zgura | ||||
19.07.16 1-a rundă | vs. Jui-Chen Hung | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Jiaqi Duan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
18.07.16 Calificare | vs. Li-Wie Tan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
China F12 - Zgura | ||||
15.07.16 Sfert de finală | vs. Issei Okamura | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
13.07.16 a 2-a rundă | vs. Huixin Wang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.07.16 1-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 7-68, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Tao Mu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.16 Calificare | vs. Jianhui Li | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Ruiyang Feng | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
China F11 - Zgura | ||||
05.07.16 a 2-a rundă | vs. Kuan-Yi Lee | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.07.16 1-a rundă | vs. Yuqing Ning | 6-3, 0-6, 7-63 | detaliu meci | |
04.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Jun Nan Tao | 6-0, 3-0, Jun Nan Tao - retragere | detaliu meci | |
04.07.16 Calificare | vs. Zhicheng Zhu | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Australia F3 - Zgura | ||||
14.03.16 1-a rundă de calif. | vs. Brian Tran | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Australia F2 - Iarbă | ||||
01.03.16 1-a rundă | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Zura Tkemaladze - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci |