MECI
09.12.21 | a 2-a rundă | Nerman Fatic | Vladyslav Orlov | - nu s-a prezentat | Antalya 4 | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nerman Fatic vs. Vladyslav Orlov - meciuri reciproce
09.12.21 | a 2-a rundă | Nerman Fatic | Vladyslav Orlov | Vladyslav Orlov - nu s-a prezentat | detaliu meci | Antalya 4 | Zgura |
19.12.20 | Semifinală | Vladyslav Orlov | Nerman Fatic | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Nerman Fatic form & Vladyslav Orlov form
Nerman Fatic - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 Finală | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Calificare | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - retragere | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - retragere | detaliu meci |
Vladyslav Orlov - ultimele meciuri
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Sfert de finală | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - retragere | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - retragere | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - retragere | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
28.09.23 1-a rundă | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | detaliu meci |