MECI
26.02.21 | Sfert de finală | Nikola Milojevic | Andrea Pellegrino | 4-6, 6-1, 6-4 | Gran Canaria | Zgura |
STATISTICI MECI
Nikola Milojevic | Andrea Pellegrino | |
Prima administrare % | 39/77 (51%) | 54/83 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/39 (79%) | 30/54 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/38 (53%) | 16/29 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/83 (45%) | 26/77 (34%) |
Total puncte câştigate | 88/160 (55%) | 72/160 (45%) |
Greșeli duble | 7 | 1 |
ași | 6 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nikola Milojevic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0 | ||
Nikola Milojevic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Nikola Milojevic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Nikola Milojevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nikola Milojevic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-3 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Andrea Pellegrino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 6-4 | |
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nikola Milojevic vs. Andrea Pellegrino - meciuri reciproce
07.03.22 | 1-a rundă | Nikola Milojevic | Andrea Pellegrino | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Roseto Degli | Zgura |
26.02.21 | Sfert de finală | Nikola Milojevic | Andrea Pellegrino | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Gran Canaria | Zgura |
Nikola Milojevic form & Andrea Pellegrino form
Nikola Milojevic - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Troyes Challenger - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - retragere | detaliu meci | |
Roseto Degli - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Girona Challenger - Zgura | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
01.03.23 a 2-a rundă | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 1-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.23 Calificare | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
21.02.23 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.02.23 Calificare | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
31.01.23 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1-a rundă | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Pune - Hard | ||||
01.01.23 Calificare | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
26.11.22 Semifinală | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.11.22 Sfert de finală | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.22 a 2-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.11.22 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
07.11.22 1-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Andrea Pellegrino - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - retragere | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
18.02.24 Calificare | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
21.10.23 Finală | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Semifinală | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - retragere | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - retragere | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
08.10.23 Semifinală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - retragere | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
25.09.23 Finală | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.23 Semifinală | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detaliu meci |