MECI
29.11.21 | 1-a rundă de calif. | Oliver Crawford | Sarp Agabigun | 6-3, 6-0 | Antalya 3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Oliver Crawford | Sarp Agabigun | |
Prima administrare % | 27/45 (60%) | 22/34 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/27 (78%) | 10/22 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/18 (56%) | 3/12 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 5/5 (100%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/34 (62%) | 14/45 (31%) |
Total puncte câştigate | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Oliver Crawford | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oliver Crawford | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oliver Crawford | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oliver Crawford | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oliver Crawford | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oliver Crawford | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oliver Crawford | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oliver Crawford | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Oliver Crawford vs. Sarp Agabigun - meciuri reciproce
29.11.21 | 1-a rundă de calif. | Oliver Crawford | Sarp Agabigun | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Antalya 3 | Zgura |
Oliver Crawford form & Sarp Agabigun form
Oliver Crawford - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Jacob Brumm | 6-70, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Bogdan Bobrov | - | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Aryan Shah | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Karan Singh | 6-72, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 Finală | vs. Hugo Dellien | 6-76, 6-4, 6-71 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
01.10.23 Finală | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 2-1, Ernesto Escobedo - retragere | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Stefan Dostanic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Abraham Asaba | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Sarp Agabigun - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.23 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - retragere | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tehran - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Antalya Challenger - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.23 Sfert de finală | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.23 a 2-a rundă | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
13.01.23 1-a rundă | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.12.22 1-a rundă | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.12.22 a 2-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detaliu meci |