MECI
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Orlando Luz | Santiago De La Fuente | 6-4, 4-6, 6-4 | Villa Maria | Zgura |
STATISTICI MECI
Orlando Luz | Santiago De La Fuente | |
Prima administrare % | 62/94 (66%) | 42/81 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 45/62 (73%) | 30/42 (71%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/32 (47%) | 20/39 (51%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 3/10 (30%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/81 (38%) | 34/94 (36%) |
Total puncte câştigate | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Greșeli duble | 4 | 1 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Orlando Luz vs. Santiago De La Fuente - meciuri reciproce
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Orlando Luz | Santiago De La Fuente | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | Villa Maria | Zgura |
Orlando Luz form & Santiago De La Fuente form
Orlando Luz - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Santiago De La Fuente - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
22.03.24 a 2-a rundă | vs. Franco Ribero | 6-4, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sao - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Rosario - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Coquimbo Challenger - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Tomas Farjat | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amador Salazar | 6-0, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Lujan - Zgura | ||||
19.11.22 Semifinală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.11.22 Sfert de finală | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 7-65, 7-62 | detaliu meci | |
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Cordoba - Zgura | ||||
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.11.22 1-a rundă | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Salta - Zgura | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-0, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
15.10.22 Semifinală | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.22 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Santiago Bramajo | 6-2, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.10.22 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Tobia Grandinetti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.22 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Villa Maria - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Cairo - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Leonardo Aboian | 6-73, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Leo Borg | 3-6, 4-6 | detaliu meci |