MECI
05.08.18 | 2-a rundă de calif. | Patryk Kosinski | Daniil Tsebrenko | 6-1, 7-69 | Poland F6 | Zgura |
STATISTICI MECI
Polonia
21.11.00, 23 Vârsta
21.11.00, 23 Vârsta
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.05.99, 24 Vârsta
24.05.99, 24 Vârsta
Patryk Kosinski vs. Daniil Tsebrenko - meciuri reciproce
05.08.18 | 2-a rundă de calif. | Patryk Kosinski | Daniil Tsebrenko | 6-1, 7-69 | detaliu meci | Poland F6 | Zgura |
Patryk Kosinski form & Daniil Tsebrenko form
Patryk Kosinski - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
21.06.20 1-a rundă | vs. Karol Krawczynski | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Dominik Langmajer | 7-63, 1-6, 10-12 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Adam Kwiatkowski | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Maximilian Todorov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Pointon | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Poland F7 - Zgura | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Piatek | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Poland F6 - Zgura | ||||
09.08.18 a 2-a rundă | vs. Maciej Rajski | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.18 1-a rundă | vs. Michal Skonieczny | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. David Bogatin | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 7-69 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Robert Hughes | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
10.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Constant Lestienne | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Krzysztof Wetoszka | 5-7, 7-5, 7-62 | detaliu meci |
Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trier - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |