Serbia
17.05.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Turcia
10.07.00, 23 Vârsta
Germania
11.03.93, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Turcia
16.08.98, 25 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Petar Conkic/Christian Hirschmueller vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker - meciuri reciproce
22.02.16 | 1-a rundă | Petar Conkic/Christian Hirschmueller | Umut Akkoyun/Mert Naci Turker | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Turkey F8 | Hard |
Petar Conkic form & Umut Akkoyun form
Petar Conkic/Christian Hirschmueller - ultimele meciuri
Turkey F1 - Hard |
09.01.17 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek/Anil Yuksel | 6-76, 1-6 | | detaliu meci |
Greece F8 - Hard |
31.10.16 1-a rundă | vs. Maxime Guichoud/Johan Nikles | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
31.10.16 Sfert de finală | vs. Adrian Bodmer/Jakob Sude | 2-6, 0-6 | | detaliu meci |
Greece F7 - Hard |
24.10.16 1-a rundă | vs. Dominik Nazaruk/Aleksander Pawlicki | 6-4, 7-5 | | detaliu meci |
24.10.16 Sfert de finală | vs. Markos Kalovelonis/Filipp Kekercheni | 7-62, 6-75, 5-10 | | detaliu meci |
Serbia F6 - Zgura |
05.09.16 1-a rundă | vs. Goran Markovic/Antun Vidak | 1-6, 3-6 | | detaliu meci |
Macedonia F1 - Zgura |
20.06.16 1-a rundă | vs. Lazar Magdincev/Predrag Rusevski | 4-6, 7-64, 6-10 | | detaliu meci |
Turkey F16 - Hard |
18.04.16 Sfert de finală | vs. Alex Blumenberg/Lukas Mugevicius | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
18.04.16 1-a rundă | vs. Dennis Bogaert/Collin Johns | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
Turkey F13 - Hard |
28.03.16 Sfert de finală | vs. Sarp Agabigun/David Pichler | 4-6, 2-6 | | detaliu meci |
28.03.16 1-a rundă | vs. Unai Amilleta Gonzalez/Pablo Munoz Baroja | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
Turkey F12 - Hard |
21.03.16 Sfert de finală | vs. Tomislav Brkic/Cem Ilkel | 6-2, 2-6, 9-11 | | detaliu meci |
21.03.16 1-a rundă | vs. Franjo Raspudic/Anil Yuksel | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
Turkey F8 - Hard |
22.02.16 Sfert de finală | vs. Sarp Agabigun/Marek Michalicka | 2-6, 4-6 | | detaliu meci |
22.02.16 1-a rundă | vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker | 6-3, 6-0 | | detaliu meci |
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura |
21.10.22 Semifinală | vs. Andrey Chepelev/Denys Klok | 3-6, 6-4, 7-10 | | detaliu meci |
20.10.22 Sfert de finală | vs. Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza | 5-7, 7-5, 11-9 | | detaliu meci |
19.10.22 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Cazacu/Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 6-2, 10-2 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
27.05.22 Semifinală | vs. Matthew Christopher Romios/Brandon Walkin | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
26.05.22 Sfert de finală | vs. Evgeny Philippov/Dmitrii Vasilev | 7-64, 6-3 | | detaliu meci |
25.05.22 1-a rundă | vs. Berk Ilkel/S Mert Ozdemir | 6-73, 6-2, 10-5 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
05.04.22 1-a rundă | vs. John Sperle/Timo Stodder | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
31.03.22 Sfert de finală | vs. Elgin Khoeblal/Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 5-7, 6-10 | | detaliu meci |
29.03.22 1-a rundă | vs. Samuil Konov/Ilya Snitari | 2-6, 6-4, 10-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.03.22 Finală | vs. Ivan Gakhov/Ivan Liutarevich | 4-6, 2-6 | | detaliu meci |
25.03.22 Semifinală | vs. Max Houkes/Taiyo Yamanaka | 6-4, 5-7, 10-5 | | detaliu meci |
24.03.22 Sfert de finală | vs. Yuki Mochizuki/Kaito Uesugi | 6-3, 5-7, 10-8 | | detaliu meci |
23.03.22 1-a rundă | vs. Myroslav Bondar/Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.11.21 Sfert de finală | vs. Daniel Cukierman/Lucas Gerch | 7-5, 2-6, 7-10 | | detaliu meci |
25.11.21 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas/Vladislav Tasenkov | 6-2, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
28.10.21 Sfert de finală | vs. Felix Gill/Lukas Neumayer | 2-6, 6-4, 10-12 | | detaliu meci |
26.10.21 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev/Denys Klok | 7-65, 6-74, 10-7 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
20.10.21 1-a rundă | vs. Santiago De La Fuente/Juan Pablo Paz | 6-76, 1-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
15.10.21 Semifinală | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 12-14 | | detaliu meci |
14.10.21 Sfert de finală | vs. Federico Campana/Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-2, 10-6 | | detaliu meci |
12.10.21 1-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol/Calin Manda | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
16.03.21 1-a rundă | vs. Federico Bertuccioli/Guy Den Heijer | 5-7, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
04.03.21 Sfert de finală | vs. Raul Brancaccio/Matias Zukas | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
03.03.21 1-a rundă | vs. Youcef Rihane/Danylo Veremeychuk | 7-5, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
22.01.21 Sfert de finală | vs. Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio | 1-6, 4-6 | | detaliu meci |
20.01.21 1-a rundă | vs. Vladislav Ivanov/Danylo Veremeychuk | 6-1, 7-5 | | detaliu meci |
Antalya - Hard |
08.01.21 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili/Andre Begemann | 2-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.12.20 Finală | vs. Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov | 4-6, 3-6 | | detaliu meci |
25.12.20 Semifinală | vs. Vladislav Ivanov/Danylo Veremeychuk | 4-6, 6-1, 10-8 | | detaliu meci |
24.12.20 Sfert de finală | vs. Aleksandr Braynin/Georgii Kravchenko | 6-3, 2-6, 10-8 | | detaliu meci |