MECI
15.09.16 | a 2-a rundă | Pirmin Haenle | Vasile Antonescu | 6-73, 6-3, 6-3 | Serbia F7 | Zgura |
STATISTICI MECI
Pirmin Haenle | Vasile Antonescu | |
Prima administrare % | 71/93 (76%) | 65/113 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/71 (55%) | 36/65 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/22 (59%) | 20/48 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 8/17 (47%) | 5/9 (56%) |
Puncte câştigate din returnare | 57/113 (50%) | 41/93 (44%) |
Total puncte câştigate | 109/206 (53%) | 97/206 (47%) |
Greșeli duble | 6 | 6 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pirmin Haenle vs. Vasile Antonescu - meciuri reciproce
15.09.16 | a 2-a rundă | Pirmin Haenle | Vasile Antonescu | 6-73, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Serbia F7 | Zgura |
14.09.15 | Sfert de finală | Vasile Antonescu | Pirmin Haenle | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Serbia F12 | Zgura |
Pirmin Haenle form & Vasile Antonescu form
Pirmin Haenle - ultimele meciuri
Indonesia F5 - Hard | ||||
04.04.17 1-a rundă | vs. Dane Propoggia | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
Indonesia F4 - Hard | ||||
30.03.17 a 2-a rundă | vs. Brydan Klein | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
29.03.17 1-a rundă | vs. Ruikai Wang | 6-2, 6-74, 7-62 | detaliu meci | |
India F6 - Zgura | ||||
21.03.17 1-a rundă | vs. Tejas Chaukulkar | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
India F5 - Hard | ||||
14.03.17 1-a rundă | vs. Prajnesh Gunneswaran | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Chattisgarh) - Hard | ||||
09.03.17 Sfert de finală | vs. Prajnesh Gunneswaran | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.17 a 2-a rundă | vs. Suraj R Prabodh | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
07.03.17 1-a rundă | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
India F3 - Hard | ||||
01.03.17 a 2-a rundă | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 1-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.17 1-a rundă | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
India F2 - Hard | ||||
22.02.17 a 2-a rundă | vs. Haadin Bava | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.02.17 1-a rundă | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
India F1 - Hard | ||||
14.02.17 1-a rundă | vs. Aryan Goveas | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Luke Oakley | 6-77, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
30.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Emile Hudd | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
France F3 - Carpet | ||||
24.01.17 1-a rundă | vs. Clement Geens | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Sebastien Mentha | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
23.01.17 Calificare | vs. Jerome Inzerillo | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F2 - Carpet | ||||
16.01.17 Calificare | vs. Jannis Kahlke | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Kuerschner | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Tim Van Der Horst | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F1 - Carpet | ||||
11.01.17 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
01.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Germain Gigounon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Thailand F6 - Hard | ||||
27.12.16 1-a rundă | vs. Ti Chen | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 1-6, 6-2, 3-0, Palaphoom Kovapitukted - retragere | detaliu meci | |
26.12.16 Calificare | vs. Jae Hwan Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Thailand F5 - Hard | ||||
19.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Alex Solanki | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.12.16 Calificare | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
USA F40 - Indoor Hard | ||||
07.12.16 1-a rundă | vs. Gonzales Austin | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Vasile Antonescu - ultimele meciuri
M15 Constanta - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Saarlouis - Zgura | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.12.22 a 2-a rundă | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci |