MECI
20.03.17 | 1-a rundă de calif. | Radoslav Shandarov | Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 7-63 | Turkey F11 | Zgura |
STATISTICI MECI
Bulgaria
11.07.96, 27 Vârsta
11.07.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
09.05.97, 26 Vârsta
14171 $
09.05.97, 26 Vârsta
14171 $
Radoslav Shandarov vs. Vlad Andrei Dumitru - meciuri reciproce
20.03.17 | 1-a rundă de calif. | Radoslav Shandarov | Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 7-63 | detaliu meci | Turkey F11 | Zgura |
Radoslav Shandarov form & Vlad Andrei Dumitru form
Radoslav Shandarov - ultimele meciuri
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | detaliu meci | |
01.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
24.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
03.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | detaliu meci | |
M15 Plovdiv - Zgura | ||||
04.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
Greece F8 - Hard | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Greece F7 - Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
Greece F6 - Hard | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Serbia F2 - Zgura | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bulgaria F1 - Hard | ||||
13.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - retragere | detaliu meci | |
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Turkey F30 - Zgura | ||||
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Turkey F29 - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bulgaria F1 - Hard | ||||
10.05.17 1-a rundă | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Denislav Prodanov | 6-0, 2-6, 7-613 | detaliu meci |
Vlad Andrei Dumitru - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - retragere | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | detaliu meci | |
22.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci |