MECI
22.06.20 | 1-a rundă | Ricardas Berankis | Marko Miladinovic | 6-0, 6-1 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Ricardas Berankis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Marko Miladinovic | |
0-0 | ||
Ricardas Berankis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
4-0 | Marko Miladinovic | |
0-0 | ||
Ricardas Berankis | 5-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ricardas Berankis | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Marko Miladinovic | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Ricardas Berankis | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Marko Miladinovic | |
0-0 | ||
Ricardas Berankis | 4-1 | |
5-1 | Marko Miladinovic | |
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ricardas Berankis vs. Marko Miladinovic - meciuri reciproce
22.06.20 | 1-a rundă | Ricardas Berankis | Marko Miladinovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ricardas Berankis form & Marko Miladinovic form
Ricardas Berankis - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci |
Marko Miladinovic - ultimele meciuri
M15 Belgrade - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksa Mardjonovic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Khazime | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Veljko Krstic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Tommaso Roggero | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
26.07.22 Calificare | vs. Petr Nesterov | 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
25.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Dejan Katic | Dejan Katic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
04.08.21 1-a rundă | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Lazar Milicevic | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Belgrade - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Oscar Moraing | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
13.05.21 1-a rundă | vs. Peter Fajta | 7-5, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Belgrade - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belgrade Challenger - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă | vs. Taro Daniel | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 1-a rundă | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Marek Gengel | - Marko Miladinovic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.02.21 1-a rundă | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.21 Calificare | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-65, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Martins Podzus | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
02.02.21 Calificare | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ken Onishi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Passaro | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.20 a 2-a rundă | vs. Alessandro Bega | 6-74, 3-6 | detaliu meci |