MECI
18.08.20 | 1-a rundă | Ronald Slobodchikov | Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ronald Slobodchikov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ronald Slobodchikov | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-3 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-3 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Ronald Slobodchikov | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Ronald Slobodchikov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0 | ||
Ronald Slobodchikov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-3 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ronald Slobodchikov vs. Buvaysar Gadamauri - meciuri reciproce
18.08.20 | 1-a rundă | Ronald Slobodchikov | Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ronald Slobodchikov form & Buvaysar Gadamauri form
Ronald Slobodchikov - ultimele meciuri
Porto Challenger - Hard | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Biella 7 - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Oeiras 4 - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Biella 6 - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Riccardo Bonadio | - | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 La - Zgura | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.21 1-a rundă | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - retragere | detaliu meci | |
Forli Challenger - Zgura | ||||
19.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - retragere | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
11.09.20 1-a rundă | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.09.20 1-a rundă | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.20 1-a rundă | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
03.09.20 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.20 1-a rundă | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.08.20 1-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | detaliu meci | |
19.08.20 1-a rundă | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.20 1-a rundă | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.20 1-a rundă | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.20 1-a rundă | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
30.06.20 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.06.20 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - retragere | detaliu meci |
Buvaysar Gadamauri - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Florian Broska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Fabien Salle | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Alibek Kachmazov | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Samir Hamza Reguig | 1-6, 6-3, 5-0, Samir Hamza Reguig - retragere | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 7-63, 1-6, 3-3, - Buvaysar Gadamauri - retragere | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 7-61, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. David Poljak | 6-2, 6-77, 7-65 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Giorgio Tabacco | 6-73, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-0, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Thiemo de Bakker | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Marcello Serafini | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 7-62, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Vienna - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. John Sperle | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Huy - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci |