Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
23.10.02, 21 Vârsta
23.10.02, 21 Vârsta
Ryuki Matsuda vs. Kirill Mishkin - meciuri reciproce
27.12.21 | Calificare | Ryuki Matsuda | Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Ryuki Matsuda form & Kirill Mishkin form
Ryuki Matsuda - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Joseph Phillips | 6-79, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Emilien Demanet | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Ron Ellouck | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Ron Ellouck | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Drew Van Orderlain | 6-3, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Markus Malaszszak | 6-70, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Felix Gill | 0-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 Finală | vs. Jakub Nicod | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.01.24 Semifinală | vs. Emilien Demanet | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-74, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Aryan Jit Singh | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 Finală | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.01.24 Semifinală | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.01.24 Sfert de finală | vs. Ryotaro Taguchi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Yassine Smiej | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Oliver Tarvet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Nicolas Tepmahc | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1-a rundă | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Rishab Agarwal | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-76, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Kabir Hans | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kalin Ivanovski | 7-62, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Kirill Mishkin - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
22.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Vigo - Zgura | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Zgura | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - retragere | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Getxo - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Marsel Znuderl | 7-63, 6-73, 9-11 | detaliu meci |