MECI
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Sami Ben Abdennibi | Atharva Sharma | 6-2, 7-5 | M15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Elvetia
24.03.01, 23 Vârsta
24.03.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
India
22.08.00, 23 Vârsta
22.08.00, 23 Vârsta
Sami Ben Abdennibi vs. Atharva Sharma - meciuri reciproce
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Sami Ben Abdennibi | Atharva Sharma | 6-2, 7-5 | detaliu meci | M15 Cairo | Zgura |
Sami Ben Abdennibi form & Atharva Sharma form
Sami Ben Abdennibi - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Anthony Genov | 1-6, 0-2, - Sami Ben Abdennibi - retragere | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Dinko Dinev | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Temel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Alp Horoz | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Pengyu Lu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Moraing | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Ferdinand Kloesters | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Paolini | 7-5, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Paul Woerner | 7-64, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 Calificare | vs. Dinko Dinev | 5-7, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jose Manuel Sastron Sastron | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Komnenic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Bora Sengul | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Louroi Martinez | 7-66, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Bora Sengul | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Atharva Sharma - ultimele meciuri
M15 Davangere - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Matthew Woerndle | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anurag Agarwal | 2-6, 6-0, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Suraj R Prabodh | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Suraj R Prabodh | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mohammed Iftikhar Sheikh | 6-2, 5-2, Mohammed Iftikhar Sheikh - retragere | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Amit Beniwal | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Kigali - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Benjamin Lock | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Ernest Habiyambere | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Siphosothando Montsi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tainan - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Kai-I Wang | 7-5, 6-75, 10-12 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Dogeon Park | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Tainan - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Hong-Lin Fu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chen-Yang Hsu | 3-6, 6-1, 10-3 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Cheik Pandzou Ekoume | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Matthieu Chambonniere | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Tin Chen | 6-4, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci |