MECI
05.11.19 | 1-a rundă | Sarp Agabigun | Gilbert Klier Junior | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Sarp Agabigun | Gilbert Klier Junior | |
Prima administrare % | 34/64 (53%) | 34/59 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/34 (74%) | 19/34 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/30 (47%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/7 (14%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/59 (53%) | 25/64 (39%) |
Total puncte câştigate | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 5 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarp Agabigun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Sarp Agabigun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarp Agabigun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sarp Agabigun vs. Gilbert Klier Junior - meciuri reciproce
05.11.19 | 1-a rundă | Sarp Agabigun | Gilbert Klier Junior | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Sarp Agabigun form & Gilbert Klier Junior form
Sarp Agabigun - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.23 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - retragere | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tehran - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Antalya Challenger - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.23 Sfert de finală | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.23 a 2-a rundă | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
13.01.23 1-a rundă | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.12.22 1-a rundă | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.12.22 a 2-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Gilbert Klier Junior - ultimele meciuri
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
04.09.23 Finală | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci |