MECI
01.09.20 | 1-a rundă | Sergey Fomin | Francisco Comesana | 6-2, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Sergey Fomin | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Fomin | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sergey Fomin | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
0-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Sergey Fomin | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Fomin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
3-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Fomin | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Sergey Fomin | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sergey Fomin vs. Francisco Comesana - meciuri reciproce
01.09.20 | 1-a rundă | Sergey Fomin | Francisco Comesana | 6-2, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Sergey Fomin form & Francisco Comesana form
Sergey Fomin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.23 Sfert de finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.23 Semifinală | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.23 a 2-a rundă | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Francisco Comesana - ultimele meciuri
Santa Cruz - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 Calificare | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.24 Calificare | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - retragere | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - retragere | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | detaliu meci |