MECI
07.12.20 | 2-a rundă de calif. | Sergey Fomin | Giovanni Oradini | 7-5, 6-1 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sergey Fomin vs. Giovanni Oradini - meciuri reciproce
19.03.22 | Semifinală | Giovanni Oradini | Sergey Fomin | 7-64, 3-6, 7-62 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
07.12.20 | 2-a rundă de calif. | Sergey Fomin | Giovanni Oradini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Sergey Fomin form & Giovanni Oradini form
Sergey Fomin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.23 Sfert de finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Semifinală | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.12.23 Finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.23 a 2-a rundă | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Giovanni Oradini - ultimele meciuri
M15 Opatija - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Amir Omarkhanov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Daniel Masur | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniil Glinka | 4-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Jerome Kym | 5-4, Jerome Kym - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Marcello Serafini | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mae Malige | 6-75, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Michael Agwi | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Petr Brunclik | 6-3, 6-78, 6-2 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcus Walters | 5-7, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Learner Tien | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Learner Tien | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Semifinală | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
02.11.23 Sfert de finală | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Nicola Rispoli | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Daniel Michalski | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Maximilian Figl | 6-1, Maximilian Figl - retragere | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Luciano Carraro | 0-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci |