MECI
07.03.20 | Stefano Travaglia | Yunseong Chung | 6-0, 6-1 | Davis Cup | Zgura |
STATISTICI MECI
Stefano Travaglia | Yunseong Chung | |
Prima administrare % | 22/39 (56%) | 26/42 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/22 (91%) | 13/26 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 3/16 (19%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/42 (62%) | 10/39 (26%) |
Total puncte câştigate | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Stefano Travaglia vs. Yunseong Chung - meciuri reciproce
07.03.20 | Stefano Travaglia | Yunseong Chung | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Davis Cup | Zgura |
Stefano Travaglia form & Yunseong Chung form
Stefano Travaglia - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | detaliu meci |
Yunseong Chung - ultimele meciuri
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - retragere | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - retragere | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Newport - Iarbă | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detaliu meci | |
M25 Anseong - Zgura | ||||
24.06.23 Semifinală | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |