MECI
28.01.21 | 1-a rundă de calif. | Stefanos Sakellaridis | Taym Alazmeh | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Siria
31.03.04, 20 Vârsta
31.03.04, 20 Vârsta
Stefanos Sakellaridis vs. Taym Alazmeh - meciuri reciproce
28.01.21 | 1-a rundă de calif. | Stefanos Sakellaridis | Taym Alazmeh | 6-3, 6-3 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Stefanos Sakellaridis form & Taym Alazmeh form
Stefanos Sakellaridis - ultimele meciuri
M15 Tsukuba - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Nishi - Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Burnie 1 - Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Sfert de finală | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Taym Alazmeh - ultimele meciuri
M15 East - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Arda Azkara | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Sfert de finală | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Hoyos | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Enmanuel Munoz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Vitter | 3-6, 6-3, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Amaury Raynel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Milan Welte | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Mika Lipp | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Dario Drebenstedt | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yannik Kelm | 6-79, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Arthur Nagel | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Grey | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 7-63, 8-10 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Sickenberger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Metzingen - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Aaron James Williams | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Robin Bulant | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Torben Steinorth | 6-71, 7-65, 10-4 | detaliu meci | |
23.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Daniel Siniakov | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Luis Klaus | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Casablanca - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-67, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.23 Calificare | vs. Alexander Orlov | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Nielsen | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Casablanca - Zgura | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Juan Estevez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Rabat - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Niccolo Baroni | 7-61, 6-2 | detaliu meci |