MECI
02.03.20 | 2-a rundă de calif. | Tim Handel | Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
15.02.00, 24 Vârsta
15.02.00, 24 Vârsta
Tim Handel vs. Dennis Dragomirov - meciuri reciproce
02.03.20 | 2-a rundă de calif. | Tim Handel | Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Tim Handel form & Dennis Dragomirov form
Tim Handel - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Dennis Dragomirov - ultimele meciuri
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tanguy Genier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Evgenios Vasilakis | 2-6, 6-3, 12-14 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Brett Winters | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 7-65, 10-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Victor Kuznetsov | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgi Tetradze | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Noel Larwig | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrei Gorban | 2-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Puntaric | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Wenzel Graski | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Janos Fekete | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Thomas Rohseano | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Victor Sklenka | Victor Sklenka - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. John Hallquist Lithen | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Davide Ferrarolli | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Schmitz | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Andreja Petrovic | 0-6, 4-6 | detaliu meci |