MECI
18.08.22 | a 2-a rundă | Timo Stodder | Enrico Dalla Valle | 5-1, - retragere | M15 Bad | Zgura |
STATISTICI MECI
Timo Stodder | Enrico Dalla Valle | |
Prima administrare % | 13/17 (76%) | 14/19 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 9/13 (69%) | 8/14 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/4 (100%) | 0/5 (0%) |
Break-ballurile câştigate | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 11/19 (58%) | 4/17 (24%) |
Total puncte câştigate | 24/36 (67%) | 12/36 (33%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timo Stodder | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timo Stodder vs. Enrico Dalla Valle - meciuri reciproce
05.10.22 | a 2-a rundă | Timo Stodder | Enrico Dalla Valle | 7-61, 7-66 | detaliu meci | M25 Santa | Zgura |
18.08.22 | a 2-a rundă | Timo Stodder | Enrico Dalla Valle | 5-1, Enrico Dalla Valle - retragere | detaliu meci | M15 Bad | Zgura |
Timo Stodder form & Enrico Dalla Valle form
Timo Stodder - ultimele meciuri
M15 Porec - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - retragere | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
Dallas - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detaliu meci |
Enrico Dalla Valle - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - retragere | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detaliu meci |