MECI
11.04.19 | a 2-a rundă | Timofey Skatov | George Tsivadze | 6-1, 6-0 | M25 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Timofey Skatov | George Tsivadze | |
Prima administrare % | 27/43 (63%) | 27/44 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/27 (81%) | 14/27 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/16 (50%) | 2/17 (12%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/44 (64%) | 13/43 (30%) |
Total puncte câştigate | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | George Tsivadze | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timofey Skatov vs. George Tsivadze - meciuri reciproce
11.04.19 | a 2-a rundă | Timofey Skatov | George Tsivadze | 6-1, 6-0 | detaliu meci | M25 Shymkent | Zgura |
Timofey Skatov form & George Tsivadze form
Timofey Skatov - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - retragere | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 Sfert de finală | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
Umag - Zgura | ||||
23.07.23 Calificare | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
George Tsivadze - ultimele meciuri
M15 Telavi - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - retragere | detaliu meci | |
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
28.02.23 Calificare | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.22 Sfert de finală | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.22 Calificare | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.22 a 2-a rundă | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detaliu meci |