Rusia
30.10.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Turcia
10.07.00, 23 Vârsta
Uzbekistan
27.10.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Turcia
16.08.98, 25 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker - meciuri reciproce
Timur Kiuamov form & Umut Akkoyun form
Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura |
10.02.21 1-a rundă | vs. Neil Oberleitner/Mick Veldheer | 1-6, 6-71 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
05.02.21 Sfert de finală | vs. Nuno Borges/Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | | detaliu meci |
04.02.21 1-a rundă | vs. Suleyman Deniz Gursoy/Emir Sutekin | 6-4, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.12.20 Finală | vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
25.12.20 Semifinală | vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel | 3-6, 6-2, 11-9 | | detaliu meci |
24.12.20 Sfert de finală | vs. Billy Harris/Peter Makk | 6-1, 7-65 | | detaliu meci |
22.12.20 1-a rundă | vs. Osmancan Soyler/Taiyo Yamanaka | 6-0, 6-1 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
20.12.20 Finală | vs. Luciano Darderi/Georgii Kravchenko | 6-2, 7-65 | | detaliu meci |
19.12.20 Semifinală | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 6-4, 3-6, 10-8 | | detaliu meci |
18.12.20 Sfert de finală | vs. Kaan Cepel/Emir Sendogan | 6-0, 6-4 | | detaliu meci |
17.12.20 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin/Evgeny Philippov | 3-6, 6-3, 10-2 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
11.12.20 Semifinală | vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel | 4-6, 6-70 | | detaliu meci |
10.12.20 Sfert de finală | vs. Geoffrey Blancaneaux/Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | | detaliu meci |
09.12.20 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Stefan Palosi | 1-6, 6-3, 10-8 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
02.12.20 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 6-75, 6-4, 7-10 | | detaliu meci |
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura |
21.10.22 Semifinală | vs. Andrey Chepelev/Denys Klok | 3-6, 6-4, 7-10 | | detaliu meci |
20.10.22 Sfert de finală | vs. Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza | 5-7, 7-5, 11-9 | | detaliu meci |
19.10.22 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Cazacu/Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 6-2, 10-2 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
27.05.22 Semifinală | vs. Matthew Christopher Romios/Brandon Walkin | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
26.05.22 Sfert de finală | vs. Evgeny Philippov/Dmitrii Vasilev | 7-64, 6-3 | | detaliu meci |
25.05.22 1-a rundă | vs. Berk Ilkel/S Mert Ozdemir | 6-73, 6-2, 10-5 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
05.04.22 1-a rundă | vs. John Sperle/Timo Stodder | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
31.03.22 Sfert de finală | vs. Elgin Khoeblal/Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 5-7, 6-10 | | detaliu meci |
29.03.22 1-a rundă | vs. Samuil Konov/Ilya Snitari | 2-6, 6-4, 10-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.03.22 Finală | vs. Ivan Gakhov/Ivan Liutarevich | 4-6, 2-6 | | detaliu meci |
25.03.22 Semifinală | vs. Max Houkes/Taiyo Yamanaka | 6-4, 5-7, 10-5 | | detaliu meci |
24.03.22 Sfert de finală | vs. Yuki Mochizuki/Kaito Uesugi | 6-3, 5-7, 10-8 | | detaliu meci |
23.03.22 1-a rundă | vs. Myroslav Bondar/Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.11.21 Sfert de finală | vs. Daniel Cukierman/Lucas Gerch | 7-5, 2-6, 7-10 | | detaliu meci |
25.11.21 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas/Vladislav Tasenkov | 6-2, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
28.10.21 Sfert de finală | vs. Felix Gill/Lukas Neumayer | 2-6, 6-4, 10-12 | | detaliu meci |
26.10.21 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev/Denys Klok | 7-65, 6-74, 10-7 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
20.10.21 1-a rundă | vs. Santiago De La Fuente/Juan Pablo Paz | 6-76, 1-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
15.10.21 Semifinală | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 12-14 | | detaliu meci |
14.10.21 Sfert de finală | vs. Federico Campana/Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-2, 10-6 | | detaliu meci |
12.10.21 1-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol/Calin Manda | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
16.03.21 1-a rundă | vs. Federico Bertuccioli/Guy Den Heijer | 5-7, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
04.03.21 Sfert de finală | vs. Raul Brancaccio/Matias Zukas | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
03.03.21 1-a rundă | vs. Youcef Rihane/Danylo Veremeychuk | 7-5, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
22.01.21 Sfert de finală | vs. Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio | 1-6, 4-6 | | detaliu meci |
20.01.21 1-a rundă | vs. Vladislav Ivanov/Danylo Veremeychuk | 6-1, 7-5 | | detaliu meci |
Antalya - Hard |
08.01.21 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili/Andre Begemann | 2-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
26.12.20 Finală | vs. Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov | 4-6, 3-6 | | detaliu meci |
25.12.20 Semifinală | vs. Vladislav Ivanov/Danylo Veremeychuk | 4-6, 6-1, 10-8 | | detaliu meci |
24.12.20 Sfert de finală | vs. Aleksandr Braynin/Georgii Kravchenko | 6-3, 2-6, 10-8 | | detaliu meci |