MECI
02.05.19 | a 3-a rundă | Tung-Lin Wu | Saketh-Sai Myneni | 6-4, 7-5 | Seoul Challenger | Hard |
STATISTICI MECI
Tung-Lin Wu | Saketh-Sai Myneni | |
Prima administrare % | 41/70 (59%) | 45/65 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/41 (68%) | 24/45 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/29 (48%) | 9/20 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/65 (49%) | 28/70 (40%) |
Total puncte câştigate | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tung-Lin Wu vs. Saketh-Sai Myneni - meciuri reciproce
02.05.19 | a 3-a rundă | Tung-Lin Wu | Saketh-Sai Myneni | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Seoul Challenger | Hard |
Tung-Lin Wu form & Saketh-Sai Myneni form
Tung-Lin Wu - ultimele meciuri
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - retragere | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cary 1 - Hard | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Saketh-Sai Myneni - ultimele meciuri
Lexington Challenger - Hard | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Duarte Vale | 3-6, 0-0, - Saketh-Sai Myneni - retragere | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jc Aragone | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
04.04.22 Calificare | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-71 | detaliu meci | |
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 1-a rundă | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Oscar Moraing | 7-64, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
06.10.21 1-a rundă | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Indore - Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | - Saketh-Sai Myneni - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Lucknow - Hard | ||||
07.03.21 Finală | vs. Zane Khan | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.21 Semifinală | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.21 Sfert de finală | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
04.03.21 a 2-a rundă | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.21 1-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bengalaru Challenger - Hard | ||||
13.02.20 a 3-a rundă | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.20 a 2-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Pune - Hard | ||||
01.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
13.11.19 a 2-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Tatsuma Ito | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 3-a rundă | vs. Yunseong Chung | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.08.19 a 2-a rundă | vs. Yasunori Hashikawa | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
01.08.19 a 3-a rundă | vs. Zhizhen Zhang | 7-64, 5-7, 6-74 | detaliu meci |