MECI
26.09.19 | a 2-a rundă | Vitaliy Sachko | Alessandro Petrone | 6-4, 6-2 | M15 Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Vitaliy Sachko | Alessandro Petrone | |
Prima administrare % | 36/52 (69%) | 46/66 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/36 (64%) | 22/46 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/16 (50%) | 9/20 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 6/15 (40%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/66 (53%) | 21/52 (40%) |
Total puncte câştigate | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Vitaliy Sachko | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15 | ||
Vitaliy Sachko | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vitaliy Sachko vs. Alessandro Petrone - meciuri reciproce
26.09.19 | a 2-a rundă | Vitaliy Sachko | Alessandro Petrone | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M15 Chornomorsk | Zgura |
Vitaliy Sachko form & Alessandro Petrone form
Vitaliy Sachko - ultimele meciuri
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - retragere | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.01.24 Calificare | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.23 Calificare | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
30.07.23 Finală | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.23 Semifinală | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
28.07.23 Sfert de finală | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci |
Alessandro Petrone - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.20 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
13.09.19 a 2-a rundă | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Trieste - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
16.08.19 Sfert de finală | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Chitila - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kramsach - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telfs - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cuneo - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detaliu meci |