MECI
27.08.18 | 1-a rundă | Vladimir Korolev | Alexandr Binda | 3-6, 6-2, 7-5 | Russia F8 | Zgura |
STATISTICI MECI
Vladimir Korolev | Alexandr Binda | |
Prima administrare % | 72/102 (71%) | 75/122 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/72 (64%) | 50/75 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/30 (33%) | 13/47 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 7/16 (44%) | 5/14 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 59/122 (48%) | 46/102 (45%) |
Total puncte câştigate | 115/224 (51%) | 109/224 (49%) |
Greșeli duble | 4 | 10 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vladimir Korolev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladimir Korolev | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Vladimir Korolev | 3-3 | |
Vladimir Korolev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Vladimir Korolev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladimir Korolev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladimir Korolev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladimir Korolev | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Vladimir Korolev | 5-2 | |
0-0, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
Vladimir Korolev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vladimir Korolev | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladimir Korolev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vladimir Korolev | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 6-5 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vladimir Korolev vs. Alexandr Binda - meciuri reciproce
27.08.18 | 1-a rundă | Vladimir Korolev | Alexandr Binda | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | Russia F8 | Zgura |
Vladimir Korolev form & Alexandr Binda form
Vladimir Korolev - ultimele meciuri
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.22 Calificare | vs. Chien-Hsun Lo | - | detaliu meci | |
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - retragere | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.05.22 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.05.22 Calificare | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
27.04.22 1-a rundă | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.04.22 Calificare | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.06.21 Calificare | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | detaliu meci | |
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | detaliu meci |
Alexandr Binda - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Forli - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Chieti - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Mirko Martinez | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci |