Ucraina
22.04.93, 30 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Belgia
17.09.00, 23 Vârsta
Belarus
05.03.93, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Belgia
26.02.01, 23 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vladyslav Manafov/Yaraslav Shyla vs. Arnaud Bovy/Gauthier Onclin - meciuri reciproce
14.11.20 | Finală | Vladyslav Manafov/Yaraslav Shyla | Arnaud Bovy/Gauthier Onclin | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
Vladyslav Manafov form & Arnaud Bovy form
Vladyslav Manafov/Yaraslav Shyla - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard |
14.11.20 Finală | vs. Arnaud Bovy/Gauthier Onclin | 4-6, 6-4, 10-7 | | detaliu meci |
13.11.20 Semifinală | vs. Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz | 7-63, 6-3 | | detaliu meci |
12.11.20 Sfert de finală | vs. Felix Corwin/Marat Deviatiarov | 6-4, 6-0 | | detaliu meci |
10.11.20 1-a rundă | vs. Alexander Erler/Oleksii Krutykh | 3-6, 7-64, 11-9 | | detaliu meci |
Uzbekistan F2 - Hard |
23.04.18 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk/Roman Safiullin | 6-77, 6-4, 13-15 | | detaliu meci |
Uzbekistan F1 - Hard |
16.04.18 1-a rundă | vs. Sergey Betov/Ivan Liutarevich | 6-73, 2-6 | | detaliu meci |
Belarus F3 - Hard |
21.08.17 Finală | vs. Ivan Liutarevich/Vadym Ursu | 6-3, 2-6, 10-4 | | detaliu meci |
21.08.17 1-a rundă | vs. Ivan Yatsuk/Dzianis Zharyn | 6-4, 6-0 | | detaliu meci |
21.08.17 Sfert de finală | vs. Mihail Khaldeev/Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-0 | | detaliu meci |
21.08.17 Semifinală | vs. Vasko Mladenov/George Tsivadze | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
Belarus F2 - Hard |
14.08.17 1-a rundă | vs. Maxime Cressy/Ugo Humbert | 6-73, 3-6 | | detaliu meci |
Belarus F1 - Hard |
07.08.17 1-a rundă | vs. Yanais Laurent/Leny Mitjana | 6-3, 7-5 | | detaliu meci |
07.08.17 Sfert de finală | vs. Daniiar Duldaev/Saida'Lo Saidkarimov | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
07.08.17 Semifinală | vs. Alexis Canter/Nicolas Moreno De Alboran | 6-1, 6-4 | | detaliu meci |
07.08.17 Finală | vs. Jonathan Gray/Fran Zvonimir Zgombic | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
Astana Challenger - Hard |
20.07.17 Sfert de finală | vs. Evgeny Karlovskiy/Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 6-10 | | detaliu meci |
18.07.17 1-a rundă | vs. Daniiar Duldaev/Beibit Zhukayev | 6-1, 0-1, Daniiar Duldaev/Beibit Zhukayev - retragere | | detaliu meci |
Fergana Challenger - Hard |
22.06.17 Sfert de finală | vs. Daniiar Duldaev/Edan Leshem | 6-2, 6-3 | | detaliu meci |
22.06.17 Semifinală | vs. N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan | - | | detaliu meci |
21.06.17 1-a rundă | vs. Dmitry Surchenko/Andrey Yakovlev | 6-1, 6-0 | | detaliu meci |
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura |
13.04.22 1-a rundă | vs. Nicolas Parizzia/Damien Wenger | 4-6, 7-66, 7-10 | | detaliu meci |
M25 Koksijde - Zgura |
18.08.21 Sfert de finală | vs. Buvaysar Gadamauri/Olivier Rojas | 3-6, 6-3, 5-10 | | detaliu meci |
M15 Sharm - Hard |
14.11.20 Finală | vs. Vladyslav Manafov/Yaraslav Shyla | 6-4, 4-6, 7-10 | | detaliu meci |
13.11.20 Semifinală | vs. Siddhant Banthia/Alastair Gray | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
12.11.20 Sfert de finală | vs. Francesco Vilardo/Miljan Zekic | 6-4, 5-7, 10-6 | | detaliu meci |
10.11.20 1-a rundă | vs. Guy Den Ouden/Jeffrey Von Der Schulenburg | 7-67, 4-6, 10-3 | | detaliu meci |
M15 Loule - Hard |
12.03.20 Sfert de finală | vs. Jonathan Binding/Fabio Coelho | 6-1, 4-6, 8-10 | | detaliu meci |
10.03.20 1-a rundă | vs. Francisco Cabral/Goncalo Falcao | 7-5, 2-6, 10-7 | | detaliu meci |
M15 Monastir - Hard |
06.02.20 Sfert de finală | vs. Aziz Dougaz/Majed Kilani | 6-74, 4-6 | | detaliu meci |
04.02.20 1-a rundă | vs. Luca Castagnola/Rocco Piatti | 6-3, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Monastir - Hard |
01.02.20 Finală | vs. Adrian Barbu/Aziz Dougaz | 4-6, 4-6 | | detaliu meci |
31.01.20 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov/Luca Castelnuovo | 3-6, 6-2, 10-8 | | detaliu meci |
30.01.20 Sfert de finală | vs. Marat Deviatiarov/Pak Long Yeung | 6-3, 6-1 | | detaliu meci |
29.01.20 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel/Nicolo Turchetti | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
M15 Monastir - Hard |
25.11.19 1-a rundă | vs. Zizou Bergs/Tom Pisane | 1-6, 6-1, 10-5 | | detaliu meci |
25.11.19 Sfert de finală | vs. Ondrej Krstev/Jan Satral | 6-4, 4-6, 5-10 | | detaliu meci |
M15 Cairo - Zgura |
29.04.19 1-a rundă | vs. Julius Tverijonas/Simonas Zukauskas | 3-6, 6-72 | | detaliu meci |
M15 Cairo - Zgura |
22.04.19 Finală | vs. Alexander Igoshin/Bernardo Saraiva | 2-6, 6-4, 10-7 | | detaliu meci |
22.04.19 1-a rundă | vs. Arturs Lazdins/Daniil Sokolov | 6-0, 6-1 | | detaliu meci |
22.04.19 Sfert de finală | vs. Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 7-5, 6-1 | | detaliu meci |
22.04.19 Semifinală | vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
M15 Sharm - Hard |
04.02.19 Finală | vs. Daniel Kossek/Maciej Smola | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
04.02.19 1-a rundă | vs. Michal Dembek/Marc Dijkhuizen | 6-1, 7-63 | | detaliu meci |
04.02.19 Sfert de finală | vs. Patrik Rikl/Jan Satral | Patrik Rikl/Jan Satral - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
04.02.19 Semifinală | vs. Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo | 6-4, 6-1 | | detaliu meci |