MECI
28.10.20 | 1-a rundă | Wojciech Marek | Alex Barrena | 0-6, 7-5, 7-65 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Wojciech Marek | Alex Barrena | |
Prima administrare % | 72/113 (64%) | 61/90 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/72 (57%) | 35/61 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/41 (41%) | 18/29 (62%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 7/13 (54%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/90 (41%) | 55/113 (49%) |
Total puncte câştigate | 95/203 (47%) | 108/203 (53%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Wojciech Marek | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Wojciech Marek | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-5 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alex Barrena | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Wojciech Marek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Wojciech Marek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Wojciech Marek | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wojciech Marek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Wojciech Marek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Wojciech Marek | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Wojciech Marek | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Wojciech Marek vs. Alex Barrena - meciuri reciproce
28.10.20 | 1-a rundă | Wojciech Marek | Alex Barrena | 0-6, 7-5, 7-65 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Wojciech Marek form & Alex Barrena form
Wojciech Marek - ultimele meciuri
M25 Lodz - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Peetu Pohjola | 6-1, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
08.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.22 1-a rundă | vs. Manfred Fellin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Poprad - Zgura | ||||
28.06.22 1-a rundă | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bytom - Zgura | ||||
08.06.22 1-a rundă | vs. David Poljak | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.21 Sfert de finală | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Viktor Jovic | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zilina - Zgura | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Mariano Navone | 7-5, 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Andrej Krajcik | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Warsaw Challenger - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Lodz - Zgura | ||||
20.08.21 Sfert de finală | vs. Yann Wojcik | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.21 a 2-a rundă | vs. Markus Eriksson | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.21 1-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Gdynia - Zgura | ||||
12.08.21 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.21 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Joao Domingues | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
29.06.21 1-a rundă | vs. Alessandro Bega | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
03.06.21 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 0-2, - Wojciech Marek - retragere | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
06.03.21 | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Nur - Indoor Hard | ||||
10.02.21 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Nur - Indoor Hard | ||||
05.02.21 Sfert de finală | vs. Michal Dembek | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Alex Barrena - ultimele meciuri
M25 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - retragere | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
26.11.23 Finală | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - retragere | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detaliu meci |