MECI
10.05.21 | 2-a rundă de calif. | Yannik Steinegger | Leopold Zima | 6-2, 7-65 | M15 Troisdorf | Zgura |
STATISTICI MECI
Elvetia
11.09.00, 23 Vârsta
33866 $
11.09.00, 23 Vârsta
33866 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Yannik Steinegger vs. Leopold Zima - meciuri reciproce
10.05.21 | 2-a rundă de calif. | Yannik Steinegger | Leopold Zima | 6-2, 7-65 | detaliu meci | M15 Troisdorf | Zgura |
Yannik Steinegger form & Leopold Zima form
Yannik Steinegger - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Mulhouse - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Caslano - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Muttenz - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Roehampton - Iarbă | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Iarbă | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |
Leopold Zima - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detaliu meci |