MECI
03.05.22 | 1-a rundă | Zdenek Kolar | Franco Agamenone | 1-6, 6-4, 6-3 | Mauthausen Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Zdenek Kolar | Franco Agamenone | |
Prima administrare % | 57/93 (61%) | 53/76 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/57 (61%) | 31/53 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/36 (39%) | 12/23 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 5/14 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/76 (43%) | 44/93 (47%) |
Total puncte câştigate | 82/169 (49%) | 87/169 (51%) |
Greșeli duble | 6 | 6 |
ași | 1 | 5 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Zdenek Kolar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zdenek Kolar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Zdenek Kolar | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zdenek Kolar | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zdenek Kolar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Zdenek Kolar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 6-3 | |
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zdenek Kolar vs. Franco Agamenone - meciuri reciproce
15.03.24 | Sfert de finală | Franco Agamenone | Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | Szekesfehervar Challenger | Zgura |
19.05.22 | Calificare | Zdenek Kolar | Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Paris | Zgura |
03.05.22 | 1-a rundă | Zdenek Kolar | Franco Agamenone | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Mauthausen Challenger | Zgura |
Zdenek Kolar form & Franco Agamenone form
Zdenek Kolar - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Calificare | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Franco Agamenone - ultimele meciuri
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-3 | detaliu meci |