MECI
03.09.21 | Sfert de finală | Zsombor Piros | Orlando Luz | 6-4, 6-2 | M25 Ricany | Zgura |
STATISTICI MECI
Zsombor Piros | Orlando Luz | |
Prima administrare % | 28/49 (57%) | 27/48 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/28 (86%) | 20/27 (74%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/21 (52%) | 7/21 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/48 (44%) | 14/49 (29%) |
Total puncte câştigate | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zsombor Piros | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zsombor Piros | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zsombor Piros vs. Orlando Luz - meciuri reciproce
03.09.21 | Sfert de finală | Zsombor Piros | Orlando Luz | 6-4, 6-2 | detaliu meci | M25 Ricany | Zgura |
Zsombor Piros form & Orlando Luz form
Zsombor Piros - ultimele meciuri
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
18.02.24 Finală | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 a 2-a rundă | vs. Mate Valkusz | - | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.23 | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Fabio Fognini | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Orlando Luz - ultimele meciuri
Santiago Challenger - Zgura | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Facundo Mena | - Orlando Luz - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Cristobal Castro | 6-4, 6-0 | detaliu meci |